logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U17: Końcówka dla Rakowa

Bramka w 90 minucie gry rozstrzygnęła spotkanie Górnik-Raków. Relacja z tego spotkania.

Górnicy przystępując do spotkania z Rakowem z pewnością chcieli pokazać, że rezultat spotkania w Opolu był tylko przypadkiem. Z kolei goście z Częstochowy minioną kolejkę szczęśliwie mogli zaliczyć do udanych bowiem w spotkaniu z Ruchem Chorzów dopiero w 90 minucie gry szalę zwycięstwa przenieśli na swoją korzyść.

Niejako na potwierdzenie, wynik spotkania w 15 minucie otworzył Mateusz Kulig wyprowadzając Trójkolorowych na prowadzenie. Taki też rezultat utrzymał się do przerwy.

Po przerwie strzelanie rozpoczęli goście. Bardzo konkretnie rozpoczęli bowiem po bramkach z 63 i 65 minuty wyszli na prowadzenie. Szybko jednak w 69 minucie Trójkolorowi wrócili do gry. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Mateusz Kulig. Gdy wydawało się, że obie ekipy podzielą się punktami na nieszczęście Górników powtórzyła się historia z poprzedniej kolejki i w doliczonym czasie gry po zamieszaniu w polu karnym goście zdobywają bramkę na wagę trzech punktów.

W kolejnym spotkaniu w sobotę 16 października w Opolu Górnicy o godz. 11:00 zmierzą się z Odrą Opole.

Górnik Zabrze U17 – Raków Częstochowa 2:3 (1:0)

Bramki dla Górnika:
15′ 69′ Mateusz Kulig

Górnik Zabrze U17 wystąpił w składzie:
Kamil Soberka – Jan Adamski, Patryk Marek, Norbert Barczak, Bartek Krakowiak (kpt.), Kacper Capiga, Aleksander Tobolik, Marcel Kąkol, Szymon Wąsik, Mateusz Kulig, Krzysztof Kolanko.

W kadrze znaleźli się także: Przemysław Krążyński, Marcin Matuszek, Szymon Muzyka, Kacper Steiman, Piotr Dulęba, Krzysztof Wnuk, Jakub Skrzyniarz.

Sztab Szkoleniowy: Andrzej Orzeszek, Dawid Ozga

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl