logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

ZDROWE PRZEDSZKOLE

“Zdrowe Przedszkole” to przede wszystkim idea dążąca do zwiększenia powszechnej świadomości w obszarze znaczenia ruchu oraz zdrowego odżywiania, której adresatem są zarówno bezpośrednio dzieci, jak i w sposób pośredni rodzice/opiekunowie. Takowe działania to przede wszystkim dążenie do znaczącego podniesienia pro-zdrowotnego standardu funkcjonowania obecnego społeczeństwa, które w obliczu chorób cywilizacyjnych w ostatnich zmaga się z tego znaczącymi konsekwencjami.

W ramach Projektu realizujemy w placówkach przedszkolnych zajęcia sportowe – ogólnorozwojowe, które prowadzone są na podstawie działań ogólno-motorycznych, jak i ukierunkowanych na piłkę nożną związanych z metodologią pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym stosowanej w codziennej pracy Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze w ramach projektu “Piłkarskie Przedszkole Górnika Zabrze”. Poza aspektem ruchowym – przeprowadzane są zajęcia tematyczne ukierunkowane na tematykę związaną z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i pro-zdrowotnymi, w związku z którymi przygotowujemy również materiały drukowane, które przekazujemy rodzicom/opiekunom podopiecznych placówek.

WRACAMY WE WRZEŚNIU!

 

Współpracują z nami

Partner Główny Projektu

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl