Kliknij i przejdź na stronę sponsora

Miasto ZABRZE

Miasto Zabrze jest nierozerwalnie związane ze sportem poprzez historię oraz współczesne osiągnięcia wielu zawodników reprezentujących różne dyscypliny. Oczywiście Górnik Zabrze to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek nie tylko w świecie sportu. Czternastokrotny mistrz kraju i jedyny nasz finalista europejskich pucharów poprzez swoją wspaniałą historię jest najbardziej znanym w świecie polskim klubem piłkarskim. Samorząd podejmuje wiele działań wspierających klub. Najlepszym przykładem jest budowa Areny Zabrze. Warte podkreślenia są również działania systemowe w postaci szkolenia dzieci i młodzieży rozpoczynające się w Piłkarskim Przedszkolu, poprzez Akademię Piłkarską, na kilkunastu zespołach juniorskich kończąc. Samorząd realizuje program rozbudowy bazy rekreacyjno-sportowej. Powstała nowoczesna kryta pływalnia, kryty kort tenisowy czy bieżnia. Budowane są również boiska i hale sportowe. Zabrzanie chętnie uczestniczą w programie Aktywne Zabrze, w ramach którego biorą udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez trenerów. Fundacja Górnika Zabrze realizuje zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży ze środków Miasta Zabrze.

DB Cargo

DB Cargo jest jedynym dostawcą usług transportu kolejowego, który daje możliwość zaistnienia na rynkach całego kontynentu, w oparciu o europejską sieć produkcyjną.

Powstała w 2009 roku w wyniku przejęcia i połączenia małych oraz średnich firm, głównie z sektora usług przewozu węgla. Jeszcze do maja 2016 roku oficjalna nazwa spółki brzmiała DB Schenker Rail Polska, obecnie jest to DB Cargo Polska.
Odpowiedzialny biznes
Odpowiedzialność społeczna jest rozumiana przez nas jako dbałość o Klienta, rzetelne relacje z dostawcami, troska o pracownika i środowisko naturalne.

Grupa DBK

Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL. Naszym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ich eksploatacją.

Główną filozofią działania Grupy DBK jest TOTAL CARE – oznaczające pełną obsługę pod jednym dachem, w ramach pięciu pionów biznesowych – DBK Truck Center, DBK Used, DBK Parts, DBK Financial Services oraz DBK Rental. DBK Truck Center to rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa, na którą składa się 20 oddziałów i 10 punktów partnerskich. To ponadto autoryzowana sieć sprzedaży nowych pojazdów ciężarowych marki DAF, Iveco, naczep Kögel oraz cystern LAG. Oprócz nowych pojazdów Grupa DBK posiada szeroki wybór używanych maszyn (ciągniki siodłowe, naczepy, samochody dostawcze), które są w stałej sprzedaży pionu DBK Used. Usługi finansowe, takie jak: ubezpieczenia oraz leasing, zapewniamy w ramach pionu DBK Financial Services. Natomiast DBK Rental to kompleksowy wynajem pojazdów ciężarowych dostępnych w różnych pakietach.

JSW KOKS S.A.

Spółka JSW KOKS S.A., jako jedna z największych producentów i eksporterów koksu i węglopochodnych, systematycznie realizuje roczne i wieloletnie programy, zmierzające do maksymalnego ograniczenia uciążliwości dla środowiska poprzez pełną realizację założonych działań proekologicznych.

Na przestrzeni lat Koksownie JSW KOKS SA zostały wyposażone w wiele sprawdzonych i efektywnych rozwiązań technicznych służących ochronie środowiska. Między innymi zastosowano instalacje suchego chłodzenia koksu, instalacje odpylające stronę koksową baterii koksowniczych, mechaniczne czyszczenie ram i drzwi piecowych oraz hydrauliczne czyszczenie odbieralników baterii. Wybudowano nowoczesne, wydajne biologiczno-chemiczne oczyszczalnie ścieków koksowniczych, poprawiające w znacznym stopniu jakość ścieków oczyszczonych. W latach 2007-2011 wybudowano i oddano do eksploatacji dwie nowoczesne baterie koksownicze wyposażone we wszystkie wymagane urządzenia ochrony środowiska.

Realizowane zadania w zakresie ochrony środowiska mają na celu systematyczne obniżanie uciążliwości instalacji dla środowiska, spełniając zaostrzające się wymagania prawne. Zadania obejmują ochronę powietrza, gospodarkę wodno-ściekową oraz gospodarkę odpadami.

CID LINES

Firma CID LINES od ponad 20 lat specjalizuje się we wdrażaniu i promowaniu innowacyjnych rozwiązań czyszcząco-myjących oraz dezynfekujących, a także projektuje i montuje instalacje techniczne oraz prowadzi szkolenia i serwis.

W naszej ofercie posiadamy produkty dla branży rolniczej (produkcja mleka, hodowla drobiu, trzody chlewnej i bydła) branży spożywczej oraz motoryzacyjnej i przemysłu transportowego.

W naszych profesjonalnych laboratoriach wysoce wyspecjalizowani inżynierowie i chemicy nieustannie udoskonalają formuły innowacyjnych produktów. Aby zapewnić bezpieczną produkcję i wysoką jakość przestrzegamy najbardziej rygorystycznych standardów jakości ISO 9001:2000 oraz GMP-Pharma.

Nasze produkty są eksportowane do 82 krajów na 5 kontynentach. Międzynarodowe uznanie gwarantuje jakość i stabilność naszej działalności.

GALON Sp. z o.o.

Firma GALON Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie należy do największych dystrybutorów paliw płynnych na terenie Polski południowej. Najwyższa jakość sprzedawanych paliw oraz zawarte kontrakty z największymi producentami i importerami w kraju pozwoliły na wypracowanie ugruntowanej pozycji stabilnego i profesjonalnego partnera.

Zajmujemy się sprzedażą paliw płynnych na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się: olej napędowy, benzyny silnikowe, olej napędowy grzewczy produkowane przez Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Grupę LOTOS S.A. oraz innych czołowych europejskich producentów. Posiadamy, także duże doświadczenie oraz rynek zbytu dla sprzedaży biopaliw.

W swojej bazie posiadamy około 400 aktywnych klientów, którymi są m.in.: firmy transportowe, przedsiębiorstwa komunikacji samochodowej, przedsiębiorstwa komunalne, przedsiębiorstwa przemysłowe, stacje paliw oraz klienci indywidualni.

FUNK

Jesteśmy firmą brokerską specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń. Ponad 135 lat istnienia firmy-matki i ponad 20 lat na rynku polskim pozwala nam korzystać z doświadczeń pełnej sukcesów historii naszej firmy. Od tak wielu lat z sukcesem obsługujemy naszych Klientów wywierając znaczący wpływ na kształt polskiego rynku ubezpieczeń – wiele opracowanych przez nas rozwiązań weszło na stałe do kanonów sztuki ubezpieczeniowej.Projektujemy i wdrażamy indywidualne rozwiązania z krajowego i zagranicznego rynku ubezpieczeń, świadczeń pracowniczych oraz zarządzania ryzykiem zarówno w zakresie analizy funkcjonujących zagrożeń oraz tworzenia nowatorskich programów ubezpieczeniowych, jak i – co najważniejsze – skuteczny nadzór nad dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. W tym procesie łączymy wszystkie tradycyjne działania międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego z nowoczesnym zintegrowanym zarządzaniem ryzykiem.

BLUE MEDIA

Dostarczamy nowoczesne systemy dla banków oraz instytucji finansowych. Koncentrujemy się na obsłudze platform transakcyjnych, do których należą doładowania kart pre-paid, bankowe SMS-y, pożyczki online, ubezpieczenia przez Internet oraz płatności i przelewy międzybankowe.

Należymy do najbardziej innowacyjnych firm technologicznych w Polsce. Na rynku funkcjonujemy od 1999 r. Nasz zespół liczy ponad 90 osób, a średnia wieku nie przekracza 30 lat. Jesteśmy pasjonatami Internetu. Od początku mieścimy się w Sopocie, 6 minut od plaży i nie nosimy krawatów.

BRENDAN biuro podróży

Biuro Podroży Brendan powstało w 2017 roku i jest dość młodym biurem na rynku turystycznym.

Zajmujemy się sprzedażą ofert turystycznych, jednak główną misją Firmy jest tworzenie Imprez Turystycznych

Warto również podkreślić, że pracownicy biura to wykwalifikowana kadra, posiadająca odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

Nazwa biura – Brendan, pochodzi od imienia Irlandzkiego Patrona podróżnych.

Jest to nazwa bardzo unikatowa i wyszukana, tak jak nasze działania na rynku.

Możemy zorganizować dla Ciebie wypoczynek w kraju jak i za granicą.

Posiadamy szeroką flotę autokarów i busików wraz z doświadczonymi kierowcami.

Dla grup zorganizowanych i Klientów indywidualnych oferujemy

wycieczki jednodniowe ,weekendowe i długo terminowe:

pielgrzymki, eventy integracyjne, zielone szkoły, wyjazdy świąteczne i wszelkiego rodzaju imprezy okazyjne, takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Andrzejki, Sylwester i wiele innych.

Tworzymy także imprezy „szyte na miarę” – dostosujemy się do potrzeb naszych Klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego typu sugestie i propozycje. Sprawimy, że nasza oferta będzie bezkonkurencyjna.

Wszelkie formalności i uzgodnienia załatwisz z nami zarówno stacjonarnie w biurze jak i online.

Zachęcamy jednak do kontaktu osobistego – w naszym biurze poczujesz się jak w gościnie u znajomych, a nie jak w urzędzie.

Przekonaj się, że doceniamy stałych Klientów!

Nasza oferta to także idealny pomysł na wyszukany prezent, możesz zaskoczyć bliską Ci osobę bonem upominkowym lub voucherem podróżnym na dowolną kwotę .

Jeśli jednak nie interesuje Cię oferta stricte turystyczna to pamiętaj że w naszym biurze zakupisz również bilety lotnicze i autokarowe, bilety na wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe i koncerty, bilety do Energylandii z 5% zniżką oraz bilety na mecze Górnika Zabrze.

Możesz tu również nadać, bądź odebrać paczkę Firma kurierską DPD.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ! – www.brendan.pl

sportpoland.COM

sportpoland.com to multibrandowy sklep z wysokiej jakości akcesoriami i sprzętem sportowym.
Nasza propozycja tworzona jest z myślą o osobach, które cenią sobie niezawodność połączoną z komfortem użytkowania.
Właśnie dlatego do współpracy zapraszamy wyłącznie najlepszych światowych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość oferowanego sprzętu.
Dzięki długotrwałej współpracy z naszymi dostawcami, możemy zaproponować szeroką gamę asortymentu w niskiej cenie.
Nasz sklep sportowy wyróżnia to, że poza zakupem gotowych, wysokiej klasy produktów, możesz zrealizować także zamówienia specjalne.
„Dla zespołu tworzącego Sportpoland.com nie ma rzeczy niemożliwych!”
– twierdzą nasi wieloletni Klienci, którzy we współpracy z nami cenią sobie przede wszystkim:
• szybką realizację zamówień
• szeroką gamę produktów
• przystępne ceny
• profesjonalne doradztwo
• darmową dostawę przy zamówieniach od 500 zł
Nasza propozycja adresowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i sklepów, hurtowni, instytucji, klubów sportowych oraz instruktorów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu, stworzonego z pasji do sportu!

Centrum Medyczne 311

Twoje Zdrowie Naszym Priorytetem
Nasza placówka powstała z myślą o tych, dla których zdrowie i dobre samopoczucie jest priorytetem. Wysoki standard świadczonych usług, nowoczesne i innowacyjne metody leczenia oraz współpraca oparta na zaufaniu i zrozumieniu sprawiają, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Profesjonalny sprzęt, doświadczeni lekarze.
Starannie dobrany zespół lekarzy specjalistów, dzięki swojej wiedzy i zaawansowanym metodom diagnostycznym, dba o to aby proces leczenia przebiegał możliwie szybko i skutecznie. Kompleksowa opieka zdrowotna oferowana w naszej placówce jest możliwa dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi specjalistów, którzy na codzień pracują w wiodących klinikach i ośrodkach na terenie całego Śląska. Stale podnoszone kwalifikacje przez naszych lekarzy umożliwiają dostęp do najnowszych metod leczenia, gwarantując wysoką skuteczność w zakresie profilaktyki, diagnostyki i terapii.

Jesteśmy tacy jak Ty: kochamy sport, chcemy jeść smacznie i zdrowo, zależy nam na utrzymaniu wysportowanej sylwetki. Mamy świadomość tego, jak właściwe odżywianie wpływa na jakość codziennego życia. Wiemy jak trudno o regularne, dobrze zbilansowane i smaczne posiłki przy intensywnym trybie życia w dużym mieście. I właśnie dlatego stworzyliśmy firmę Fitpapu.

DMT Progress

Firma DMT PROGRESS – wszystkie budowane przez nas mieszkania wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań przy użyciu najlepszych materiałów. Najważniejszym aspektem jest fakt, że każdy etap procesu inwestycyjnego przeprowadzamy samodzielnie:
1) posiadamy własne środki z których realizowane są inwestycje,
2) sami wykonujemy projekt architektoniczno-budowlany
3) jesteśmy generalnym wykonawcą naszych inwestycji
4) prowadzimy bezpośrednią sprzedaż i obsługę po-sprzedażową.

Dzięki temu, spółka nieustająco się rozwija i z sukcesem zakańcza realizowane projekty takie jak:
• VillaNova Katowice etap I , II i III
• Grafitowe Zabrze
• Zielone Katowice
• Słowackiego Park w Zabrzu

 

KOPALNIA GUIDO

Dziś nieczynna kopalnia węgla kamiennego, udostępniona do zwiedzania. Wchodzi w skład Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jako Kompleks Kopalnia Guido. Kompleks to dwie sąsiadujące ze sobą lokalizacje w Zabrzu: przy ul. 3 Maja 93 (Kopalnia Guido) oraz przy ul. 3 Maja 93a (Hostel Guido).

SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA

Sztolnia Królowa Luiza – genialne dzieło inżynierów, najdłuższa budowla hydrotechniczna XIX-wiecznego górnictwa, pierwsza kopalnia skarbowa króla pruskiego, najnowocześniejszy zakład wydobywczy powojennej Polski, jeden z najcenniejszych zabytków naszego kraju, emblemat górniczego dziedzictwa Górnego Śląska, muzeum, podziemna trasa, marka turystyczna? Każdy z tych terminów jest uzasadniony, a zarazem żaden nie określa Sztolni Królowa Luiza jednoznacznie. Jak na szacowną damę przystało skrywa ona dużo tajemnic i ma wiele do opowiedzenia.

MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przybliża mieszkańcom regionu i nie tylko cenne dziedzictwo śląskiego górnictwa węgla kamiennego- zarówno o charakterze materialnym i niematerialnym. W oparciu o to dziedzictwo prowadzona jest szeroko zakrojona działalność naukowa, edukacyjna i popularyzatorska.

SOCIOS Górnik

Jesteśmy pierwszym w Polsce piłkarskim Stowarzyszeniem, działającym w systemie „Socios”.
U podstaw naszych działań stoi pasja. Choć wszyscy jesteśmy różni – pochodzimy z różnych stron Polski i Europy, robimy na co dzień zupełnie inne rzeczy – to łączy nas miłość do Górnika. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość tego najbardziej utytułowanego klubu w Polsce, leży w jego kibicach i to oni mogą pomóc mu w powróceniu na należne mu miejsce.
Wierzymy też, że ta pionierska inicjatywa, mająca na celu upodobnić strukturę klubu do Realu Madryt, Borussii Dortmund czy F.C. Barcelona ma szansę zakończyć się powodzeniem tylko w tak niezwykłym klubie jak Górnik. Czekamy na wszystkich, bez wyjątku, którzy chcą wesprzeć klub oraz mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku on zmierza. Nie czekaj, dołącz do nas, stań się częścią historii, która zmieni Górnika Zabrze!

KIBICE RAZEM Górnik Zabrze

Podstawowe cele projektu KIBICE RAZEM to:
1) usprawnienie i profesjonalizacja działalności stowarzyszeń kibiców w zakresie wprowadzenia metody zarządzania projektowego, profesjonalnej budowy wizerunku, pozyskiwania środków na działalność statutową itp.,
2) systematyczne wspieranie pozytywnych inicjatyw wychodzących ze środowiska kibiców,
3) nawiązanie przez stowarzyszenia kibiców partnerstw na szczeblu miejskim, krajowym i międzynarodowym,
4) zmiana negatywnego wizerunku kibica,
5) wykorzystanie pozytywnej energii kibiców do działań na rzecz klubu, miasta i regionu.

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/kibicerazemgornikzabrze

REDCONST

Pragniemy budować myjnie dopasowane, „szyte na miarę” dla klienta indywidualnego –
nie stawiamy na masową produkcję.
Na rynku istniejemy od 2012 roku. Mamy bogate doświadczenie, lecz jednocześnie stale się
rozwijamy i szkolimy.

„MY NIE SPRZEDAJEMY – MY POMAGAMY KUPIĆ” – Przekazujemy wiedzę o rynku, który znamy najlepiej. Wprowadzamy w branżę i kibicujemy naszym klientom w ich dalszych działaniach.

GATNER technology group cnc

Gatner technology CNC

 

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl