logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

Kliknij i przejdź na stronę sponsora

Miasto ZABRZE

Miasto Zabrze jest nierozerwalnie związane ze sportem poprzez historię oraz współczesne osiągnięcia wielu zawodników reprezentujących różne dyscypliny. Oczywiście Górnik Zabrze to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek nie tylko w świecie sportu. Czternastokrotny mistrz kraju i jedyny nasz finalista europejskich pucharów poprzez swoją wspaniałą historię jest najbardziej znanym w świecie polskim klubem piłkarskim. Samorząd podejmuje wiele działań wspierających klub. Najlepszym przykładem jest budowa Areny Zabrze. Warte podkreślenia są również działania systemowe w postaci szkolenia dzieci i młodzieży rozpoczynające się w Piłkarskim Przedszkolu, poprzez Akademię Piłkarską, na kilkunastu zespołach juniorskich kończąc.

Samorząd realizuje program rozbudowy bazy rekreacyjno-sportowej. Powstała nowoczesna kryta pływalnia, kryty kort tenisowy czy bieżnia. Budowane są również boiska i hale sportowe. Zabrzanie chętnie uczestniczą w programie Aktywne Zabrze, w ramach którego biorą udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez trenerów. Fundacja Górnika Zabrze realizuje zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży ze środków Miasta Zabrze.

ORLEN

Grupa ORLEN to największy sponsor sportu w Polsce, zaangażowany m.in. we wsparcie motorsportu, lekkiej atletyki, piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej, kolarstwa i wielu innych dyscyplin. Prowadzi działania w zakresie sponsoringu sportu zawodowego jak i amatorskiego oraz szeroko zakrojone projekty skierowane do dzieci i młodzieży. Poprzez sponsoring sportu buduje rozpoznawalność marki ORLEN na rynkach zagranicznych, gdzie prowadzi szeroko zakrojoną działalność biznesową, wzmacnia relacje z klientami oraz wypełnia misję społeczną.

SCHÜTTFLIX

Schüttflix to pierwsza i jedyna platforma cyfrowa, która łączy wykonawców, dostawców kruszywa i firmy przewozowe. W przeszłości każdy, kto chciał zamówić żwir, piasek lub inne kruszywa, potrzebował przede wszystkim jednej rzeczy: cierpliwości. Dostawy były niepunktualne, ceny nieprzejrzyste, a miejsce rozładunku często przypadkowe. Brzmi znajomo? Postanowiliśmy to zmienić. Za pomocą procesów cyfrowych tworzymy przejrzyste oferty i zapewniamy szybkie, terminowe dostawy. Od samego początku stawiamy na partnerstwo i pełną autonomię. Pośredniczymy, umożliwiamy i usprawniamy.

 

FoodCare

Historia firmy FoodCare (początkowo Gellwe) rozpoczęła się w roku 1984 od produkcji deserów opartych na tradycyjnych recepturach. Większość przepisów wykorzystywana jest do dzisiejszego dnia, stanowiąc o wyjątkowym smaku produktów Gellwe. Z biegiem lat firma rozszerzyła asortyment oferowanych produktów deserowych o ciasta w proszku, polewy, kremy, dodatki i przyprawy do pieczenia, dodatki żelujące i inne produkty sypkie (kakao, czekolada do picia), stając się synonimem najwyższej jakości oraz dobrego i niepowtarzalnego smaku.

Już w latach 90. marka Gellwe rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe. Jej motorem stał się stworzony w tym celu dział eksportu, a jego udział w generowaniu przychodów firmy jest znaczący i stale rośnie. Obecnie firma działa na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz w krajach azjatyckich.

Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że kierownictwo spółki podjęło decyzję o zmianie jej nazwy z Gellwe na FoodCare. Obecnie spółka jest właścicielem m.in. marek Gellwe, Fitella, BLACK, N-GINE, 4MOVE, FRUGO i Ostromecko. Jest również największym producentem marek własnych w kategoriach deserowych w Europie Centralnej.

HUTA ŁABĘDY S.A.

W ciągu ponad 170 lat swojej dotychczasowej działalności HUTA ŁABĘDY S.A. wypracowała pozycję jednego z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w tym w szczególności produktów dla górnictwa i budownictwa.

Misją HUTY ŁABĘDY S.A. jest zbudowanie nowego oblicza Spółki jako dostawcy nowoczesnych wyrobów stalowych. Wizją HUTY ŁABĘDY S.A. jest dostarczanie oraz rozwój najatrakcyjniejszych produktów do tradycyjnych i nowych rynków w obszarach górnictwa węgla kamiennego, przetwórstwa stali, budownictwa oraz infrastruktury ciepłowniczej i gazowniczej, a także realizacja inwestycji dla uruchomienia produkcji nowych wyrobów. W celu utrzymania najwyższego poziomu satysfakcji klientów nasze działania opieramy na nowoczesnej infrastrukturze produkcyjnej, kompetencjach pracowników oraz wysokiej jakości wyrobów.

DB Cargo

DB Cargo Polska jest częścią międzynarodowej Grupy DB Cargo, będącej liderem na europejskim rynku i należącej do Deutsche Bahn – jednego z największych na świecie koncernów logistycznych. Spółka jest dostawcą kompleksowych rozwiązań logistyki kolejowej. Firma oferuje system stałych połączeń kolejowych zintegrowany z europejską siecią DB Cargo, jak również rozwiązania dedykowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
 
Przewozy wykonywane są zarówno z wykorzystaniem wagonów konwencjonalnych, jak i platform do przewozu kontenerów oraz naczep. Firma dysponuje własną flotą wagonową i oferuje również przewozy w wagonach klienta, które mogą zostać objęte systemem utrzymaniowo-naprawczym przewoźnika. Wagony dostarczane w ramach kompleksowej obsługi logistycznej mogą być dostosowane do specyfiki klienta. Firma oferuje również budowę, modernizację i serwis wagonów towarowych.

Grupa DBK

Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL. Naszym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ich eksploatacją.

Główną filozofią działania Grupy DBK jest TOTAL CARE – oznaczające pełną obsługę pod jednym dachem, w ramach pięciu pionów biznesowych – DBK Truck Center, DBK Used, DBK Parts, DBK Financial Services oraz DBK Rental. DBK Truck Center to rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa, na którą składa się 20 oddziałów i 10 punktów partnerskich. To ponadto autoryzowana sieć sprzedaży nowych pojazdów ciężarowych marki DAF, Iveco, naczep Kögel oraz cystern LAG. Oprócz nowych pojazdów Grupa DBK posiada szeroki wybór używanych maszyn (ciągniki siodłowe, naczepy, samochody dostawcze), które są w stałej sprzedaży pionu DBK Used. Usługi finansowe, takie jak: ubezpieczenia oraz leasing, zapewniamy w ramach pionu DBK Financial Services. Natomiast DBK Rental to kompleksowy wynajem pojazdów ciężarowych dostępnych w różnych pakietach.

JSW KOKS SA

Nasza Firma jest częścią silnej Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, stanowiąc najważniejszy element łańcucha wartości przetwórstwa węgla koksowego oraz dostaw koksu, produktów węglopochodnych, gazu koksowniczego, energii elektrycznej i ciepła. W naszych koksowniach produkujemy rocznie ponad 3 mln ton najwyższej jakości koksu.

JSW KOKS S.A. inwestuje i modernizuje swoje urządzenia wytwórcze podnosząc stale jakość wyrobów a także ekonomiczność produkcji oraz gospodarcze wykorzystanie odpadów produkcyjnych. Z nawiązką spełniamy wszystkie polskie i unijne normy ochrony środowiska, stawiając na zrównoważony rozwój gospodarczy oraz bezpieczeństwo pracy.

TDJ Estate

TDJ Estate jest częścią TDJ – rodzinnej firmy inwestycyjnej prowadzącej działalność w wielu sektorach gospodarki. TDJ Estate od 2011 r. realizuje projekty mieszkaniowe, biurowe, a także gruntowe (land developing). Portfolio inwestora obejmuje realizacje zlokalizowane w obrębie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii m.in. w Katowicach – Osiedle Franciszkańskie i Franciszkańskie Południe w dzielnicy Ligota, kompleks wielorodzinny Bardowskiego 1 na os. Witosa oraz Pierwszą Dzielnicę położoną w sąsiedztwie Strefy Kultury, a także Zieloną Dolinę w Zabrzu i Osiedle Wieszowa w powiecie tarnogórskim. W sektorze komercyjnym flagową inwestycją spółki jest kompleks biurowy KTW zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka.

W TDJ Estate tworzymy przestrzenie, które na każdym kroku pozytywnie wpływają na jakość życia ludzi. Bierzemy odpowiedzialność za miejsca, z którymi wiążemy się natywnie i długofalowo. Projektujemy zgodnie z zasadą people first design.

 

Zielona Dolina

Zielona Dolina to inwestycja realizowana przez firmę TDJ Estate. Zlokalizowana w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce tuż przy urokliwym Potoku Rokitnickim. Przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Nowa rzeczywistość, w której przyszło nam funkcjonować, pokazała jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa niczym nieograniczona przestrzeń oraz jak bardzo cenimy sobie stały kontakt z naturą, poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Tutaj małomiasteczkowa sielanka idzie w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większości ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkół i placówek medycznych, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, które czynią to miejsce idealnym do życia.

Markus Krampe Entertainment Group

Jesteśmy jedną z odnoszących największe sukcesy agencji eventowych w Niemczech, która koncentruje się na organizacji i marketingu dużych wydarzeń w sektorze gastronomii eventowej. Nasze najbardziej znane marki to Olé Party, Die 90er live i schauinslandreisen cup. Naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie w dziedzinie event managementu oraz organizacji dużych wydarzeń. Dzięki bliskiej współpracy z wieloma znanymi artystami oraz profesjonalnemu zarządzaniu wydarzeniami wyznaczamy nowe standardy w zakresie doznań i walorów rozrywkowych wydarzeń.

CID LINES

Firma CID LINES od ponad 20 lat specjalizuje się we wdrażaniu i promowaniu innowacyjnych rozwiązań czyszcząco-myjących oraz dezynfekujących, a także projektuje i montuje instalacje techniczne oraz prowadzi szkolenia i serwis.

W naszej ofercie posiadamy produkty dla branży rolniczej (produkcja mleka, hodowla drobiu, trzody chlewnej i bydła) branży spożywczej oraz motoryzacyjnej i przemysłu transportowego.

W naszych profesjonalnych laboratoriach wysoce wyspecjalizowani inżynierowie i chemicy nieustannie udoskonalają formuły innowacyjnych produktów. Aby zapewnić bezpieczną produkcję i wysoką jakość przestrzegamy najbardziej rygorystycznych standardów jakości ISO 9001:2000 oraz GMP-Pharma.

Nasze produkty są eksportowane do 82 krajów na 5 kontynentach. Międzynarodowe uznanie gwarantuje jakość i stabilność naszej działalności.

KOLEKTOR Sp. z o.o.

Od 2019 roku stawiamy na pełen profesjonalizm, kompleksowość proponowanych usług oraz doświadczenie naszych pracowników. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem zewnętrznych instalacji sanitarnych. Oferujemy fachową i rzetelną realizację od etapu projektu, przez przygotowanie terenu, kończąc na budowie.

FUNK

Jesteśmy firmą brokerską specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń. Ponad 135 lat istnienia firmy-matki i ponad 20 lat na rynku polskim pozwala nam korzystać z doświadczeń pełnej sukcesów historii naszej firmy. Od tak wielu lat z sukcesem obsługujemy naszych Klientów wywierając znaczący wpływ na kształt polskiego rynku ubezpieczeń – wiele opracowanych przez nas rozwiązań weszło na stałe do kanonów sztuki ubezpieczeniowej.

Projektujemy i wdrażamy indywidualne rozwiązania z krajowego i zagranicznego rynku ubezpieczeń, świadczeń pracowniczych oraz zarządzania ryzykiem zarówno w zakresie analizy funkcjonujących zagrożeń oraz tworzenia nowatorskich programów ubezpieczeniowych, jak i – co najważniejsze – skuteczny nadzór nad dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. W tym procesie łączymy wszystkie tradycyjne działania międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego z nowoczesnym zintegrowanym zarządzaniem ryzykiem.

BLUE MEDIA

Dostarczamy nowoczesne systemy dla banków oraz instytucji finansowych. Koncentrujemy się na obsłudze platform transakcyjnych, do których należą doładowania kart pre-paid, bankowe SMS-y, pożyczki online, ubezpieczenia przez Internet oraz płatności i przelewy międzybankowe.

Należymy do najbardziej innowacyjnych firm technologicznych w Polsce. Na rynku funkcjonujemy od 1999 r. Nasz zespół liczy ponad 90 osób, a średnia wieku nie przekracza 30 lat. Jesteśmy pasjonatami Internetu. Od początku mieścimy się w Sopocie, 6 minut od plaży i nie nosimy krawatów.

BRENDAN biuro podróży

Biuro Podroży Brendan powstało w 2017 roku i jest dość młodym biurem na rynku turystycznym.

Zajmujemy się sprzedażą ofert turystycznych, jednak główną misją Firmy jest tworzenie Imprez Turystycznych

Warto również podkreślić, że pracownicy biura to wykwalifikowana kadra, posiadająca odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

Nazwa biura – Brendan, pochodzi od imienia Irlandzkiego Patrona podróżnych.

Jest to nazwa bardzo unikatowa i wyszukana, tak jak nasze działania na rynku.

Możemy zorganizować dla Ciebie wypoczynek w kraju jak i za granicą.

Posiadamy szeroką flotę autokarów i busików wraz z doświadczonymi kierowcami.

Dla grup zorganizowanych i Klientów indywidualnych oferujemy

wycieczki jednodniowe ,weekendowe i długo terminowe:

pielgrzymki, eventy integracyjne, zielone szkoły, wyjazdy świąteczne i wszelkiego rodzaju imprezy okazyjne, takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Andrzejki, Sylwester i wiele innych.

Tworzymy także imprezy “szyte na miarę” – dostosujemy się do potrzeb naszych Klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego typu sugestie i propozycje. Sprawimy, że nasza oferta będzie bezkonkurencyjna.

Wszelkie formalności i uzgodnienia załatwisz z nami zarówno stacjonarnie w biurze jak i online.

Zachęcamy jednak do kontaktu osobistego – w naszym biurze poczujesz się jak w gościnie u znajomych, a nie jak w urzędzie.

Przekonaj się, że doceniamy stałych Klientów!

Nasza oferta to także idealny pomysł na wyszukany prezent, możesz zaskoczyć bliską Ci osobę bonem upominkowym lub voucherem podróżnym na dowolną kwotę .

Jeśli jednak nie interesuje Cię oferta stricte turystyczna to pamiętaj że w naszym biurze zakupisz również bilety lotnicze i autokarowe, bilety na wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe i koncerty, bilety do Energylandii z 5% zniżką oraz bilety na mecze Górnika Zabrze.

Możesz tu również nadać, bądź odebrać paczkę Firma kurierską DPD.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ! – www.brendan.pl

Centrum Medyczne 311

Twoje Zdrowie Naszym Priorytetem
Nasza placówka powstała z myślą o tych, dla których zdrowie i dobre samopoczucie jest priorytetem. Wysoki standard świadczonych usług, nowoczesne i innowacyjne metody leczenia oraz współpraca oparta na zaufaniu i zrozumieniu sprawiają, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Profesjonalny sprzęt, doświadczeni lekarze.
Starannie dobrany zespół lekarzy specjalistów, dzięki swojej wiedzy i zaawansowanym metodom diagnostycznym, dba o to aby proces leczenia przebiegał możliwie szybko i skutecznie. Kompleksowa opieka zdrowotna oferowana w naszej placówce jest możliwa dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi specjalistów, którzy na codzień pracują w wiodących klinikach i ośrodkach na terenie całego Śląska. Stale podnoszone kwalifikacje przez naszych lekarzy umożliwiają dostęp do najnowszych metod leczenia, gwarantując wysoką skuteczność w zakresie profilaktyki, diagnostyki i terapii.

DMT Progress

Firma DMT PROGRESS – wszystkie budowane przez nas mieszkania wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań przy użyciu najlepszych materiałów. Najważniejszym aspektem jest fakt, że każdy etap procesu inwestycyjnego przeprowadzamy samodzielnie:
1) posiadamy własne środki z których realizowane są inwestycje,
2) sami wykonujemy projekt architektoniczno-budowlany
3) jesteśmy generalnym wykonawcą naszych inwestycji
4) prowadzimy bezpośrednią sprzedaż i obsługę po-sprzedażową.

Dzięki temu, spółka nieustająco się rozwija i z sukcesem zakańcza realizowane projekty takie jak:
• VillaNova Katowice etap I , II i III
• Grafitowe Zabrze
• Zielone Katowice
• Słowackiego Park w Zabrzu

 

SOCIOS Górnik

Jesteśmy pierwszym w Polsce piłkarskim Stowarzyszeniem, działającym w systemie „Socios”.
U podstaw naszych działań stoi pasja. Choć wszyscy jesteśmy różni – pochodzimy z różnych stron Polski i Europy, robimy na co dzień zupełnie inne rzeczy – to łączy nas miłość do Górnika. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość tego najbardziej utytułowanego klubu w Polsce, leży w jego kibicach i to oni mogą pomóc mu w powróceniu na należne mu miejsce.
Wierzymy też, że ta pionierska inicjatywa, mająca na celu upodobnić strukturę klubu do Realu Madryt, Borussii Dortmund czy F.C. Barcelona ma szansę zakończyć się powodzeniem tylko w tak niezwykłym klubie jak Górnik. Czekamy na wszystkich, bez wyjątku, którzy chcą wesprzeć klub oraz mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku on zmierza. Nie czekaj, dołącz do nas, stań się częścią historii, która zmieni Górnika Zabrze!

KIBICE RAZEM Górnik Zabrze

Podstawowe cele projektu KIBICE RAZEM to:
1) usprawnienie i profesjonalizacja działalności stowarzyszeń kibiców w zakresie wprowadzenia metody zarządzania projektowego, profesjonalnej budowy wizerunku, pozyskiwania środków na działalność statutową itp.,
2) systematyczne wspieranie pozytywnych inicjatyw wychodzących ze środowiska kibiców,
3) nawiązanie przez stowarzyszenia kibiców partnerstw na szczeblu miejskim, krajowym i międzynarodowym,
4) zmiana negatywnego wizerunku kibica,
5) wykorzystanie pozytywnej energii kibiców do działań na rzecz klubu, miasta i regionu.

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/kibicerazemgornikzabrze

REDCONST

Pragniemy budować myjnie dopasowane, „szyte na miarę” dla klienta indywidualnego –
nie stawiamy na masową produkcję.
Na rynku istniejemy od 2012 roku. Mamy bogate doświadczenie, lecz jednocześnie stale się
rozwijamy i szkolimy.

„MY NIE SPRZEDAJEMY – MY POMAGAMY KUPIĆ” – Przekazujemy wiedzę o rynku, który znamy najlepiej. Wprowadzamy w branżę i kibicujemy naszym klientom w ich dalszych działaniach.

GATNER technology group cnc

Gatner technology CNC

 

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl