CLJ U17 | Odra zgarnia komplet w Zabrzu

Juniorzy młodsi kończą sezon porażką. W Zabrzu wykorzystując w ostatnich sekundach spotkania rzut karny komplet punktów zgarnia Odra, która dzięki zwycięstwu utrzymała się w CLJ U17.

CLJ U18 | Koniec sezonu z happy endem!

Juniorzy starsi w spotkaniu Mistrzów Polski okazali się lepsi od Pogoni Szczecin. Bramki Hyjka i Meklera dają Trójkolorowym 3 punkty i zapewniają utrzymanie na kolejny sezon CLJ!

CLJ U17 | Raków lepszy o jedną bramkę

Juniorzy młodsi najpierw prowadzili 1:0, później przegrywali 1:4 by na 10 minut przed końcowym gwizdkiem zdobyć bramkę kontaktową na 5:4. Do wyrównania zabrakło czasu.

CLJ U15 | Górnik lepszy od FC Wrocław

Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego rundy wiosennej przy Jaskółczej 40 ponownie należało do trampkarzy Górnika Zabrze, którzy bez straty bramki pokonali FC Wrocław Academy.

CLJ U17 | Górnik 2:1 FC Academy

W rozegranym wyjątkowo w piątek spotkaniu 12. kolejki CLJ U17 juniorzy młodsi pokonali przy Mickiewicza 66a po dwóch bramkach Szymona Wąsika – FC Academy Wrocław.

CLJ U18 | Remis w ostatnich sekundach

Juniorzy starsi w Białymstoku walczyli do ostatnich minut o korzystny rezultat. Rzutem na taśmę w 93 minucie gry rzut karny na bramkę wyrównującą zamienił David Ajenjo Hyjek.

CLJ U18 | Górnik prowadził, ale zremisował

Juniorzy starsi do przerwy w meczu z Wartą Poznań po bramkach Hyjka z karnego, Stalmacha oraz Ziółkowskiego z rzutu wolnego prowadzili 3:0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

CLJ U17 | Remis w Sosnowcu

Juniorzy młodsi do przerwy prowadzili w Sosnowcu po dwóch trafieniach Szymona Wąsika po przerwie podwyższył Mateusz Kulig. Gospodarze zdołali jednak wyrównać stan meczu.