logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

Zabrzański festiwal bramkarski!

Już w niedzielę 23. października na zabrzańskich obiektach GKS Walka przy ul. Jaskółczej 40 odbędzie się pierwszy Zabrzański festiwal bramkarski organizowany przez Akademię Piłkarską Górnika Zabrze.

Chętni do uczestnictwa bramkarze i bramkarki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w specjalnych blokach, w których pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Akademii zdobywać będą punkty za ich wykonanie. Całość niniejszego festiwalu odbywać będzie się w formie bezpośredniej rywalizacji bramkarskiej.

To coś nowego, nie będę ukrywał, że chcemy dać przede wszystkim szasnę i bodziec dla chłopaków z mniejszych ośrodków niż nasza Akademia. Akurat te roczniki w naszym klubie bardzo często mają możliwość rywalizacji na poziomie europejskim – fajnym przykładem jest ostatnia historia, w której bramkarz naszego Partnera z Górnika Libiąż mógł zagrać w naszym zespole chociażby przeciwko Manchesterowi United na turnieju w Niemczech. Ten festiwal to drzwi, żeby w niedalekiej przyszłości na nasze zaproszenie chociażby w takiej europejskiej rywalizacji, czy przygodzie móc wziąć udział. – mówi Łukasz Milik – Dyrektor Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze

Aby wziąć udział w I zabrzańskim festiwalu bramkarskim należy:

Do dnia 19.10.2022 na maila: zapisy@akademiagornika.pl przesłać:

-IMIĘ i NAZWISKO UCZESTNIKA,

-DATA URODZENIA,

-KLUB

Harmonogram wraz z akceptacją zgłoszenia odesłany zostanie w wiadomości zwrotnej.

W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 515 095 923

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl