logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

WRACAMY DO TRENINGÓW ! – Regulamin zajęć

W związku z długo wyczekiwanym powrotem do zajęć treningowych przedstawiamy Państwu najważniejszy aspekt – REGULAMIN – bez zapoznania się którego nie ma możliwości udziału w zajęciach!

Podczas ostatnich dni dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić zawodnikom oraz trenerom możliwie najwyższy komfort bezpieczeństwa pracy podczas zajęć, zasad bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi Władz państwowych.

Rodzino Górnika Zabrze – Szanowni Rodzice, Drodzy Zawodnicy!
Ta dotąd niespotykana sytuacja jest doskonałym sprawdzianem naszej wspólnej współpracy i odpowiedzialności. Zrozumienia faktu, iż obecne realia wymagają wyjątkowych rozwiązań.

W związku z tym – Prosimy o dokładne zapoznanie się z niniejszym REGULAMINEM ZASAD BEZPIECZEŃSTWA – jego znajomość będzie kluczowa dla naszej współpracy, a brak wiedzy w tej kwestii może nieść za sobą niebezpieczeństwo – prosimy, dla własnego dobra zapoznajcie się z nim!

Znajdziecie w nim szczegółowe informacje nt. przebiegu zajęć treningowych oraz zasad bezpieczeństwa przeprowadzania ich.

Pragniemy ponownie zaapelować!
Nastąpił taki czas kiedy ŻYCIE mówi – SPRAWDZAM – i poddaje próbie Naszą dojrzałość współpracy oraz odpowiedzialność. Wykażmy się samodyscypliną i wyrozumiałością – nie utrudniajmy w tym trudnym okresie – WSPÓŁPRACUJMY! Pamiętając, że obecna forma zajęć treningowych jest tymczasowa, a zdrowie zawsze będzie sprawą nadrzędną!

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl