Już w środę Górnicy poznają rywala w 1/64 UEFA Youth League. Losowanie zaplanowane jest na godzinę 12:00.
Trójkolorowi zostali rozstawieni w Grupie 1 z takimi zespołami jak hiszpańska Celta Vigo, grecki PAOK, cypryjski APOEL, rumuński Viitorul, słoweńska Olimpija Ljubljana, węgierski Győr oraz albańska Apolonia. To właśnie spośród tych drużyn rozlosowany zostanie nasz rywal z którym zagramy 2 lub 3 marca.
Losowanie – podział na grupy
Zespoły walczące w ścieżce UEFA Champions League
Grupa 1
Bayern München (GER)
Sevilla (ESP)
Manchester City (ENG)
Internazionale Milano (ITA)
Paris Saint-Germain (FRA)
Shakhtar Donetsk (UKR)
Porto (POR)
Olympiacos (GRE)
Grupa 2
RB Leipzig (GER)
Real Madrid (ESP, holders)
Manchester United (ENG)
Atalanta (ITA)
Ajax (NED)
Krasnodar (RUS)
İstanbul Başakşehir (TUR)
Club Brugge (BEL)
Grupa 3
Borussia Dortmund (GER)
Atlético de Madrid (ESP)
Chelsea (ENG)
Juventus (ITA)
Rennes (FRA)
Zenit (RUS)
Salzburg (AUT)
Midtjylland (DEN)
Grupa 4
Borussia Mönchengladbach (GER)
Barcelona (ESP)
Liverpool (ENG)
Lazio (ITA)
Marseille (FRA)
Lokomotiv Moskva (RUS)
Dynamo Kyiv (UKR)
Ferencváros (HUN)
Zespoły walczące w ścieżce Mistrzów Krajowych
Grupa 1
Celta Vigo (ESP)
PAOK (GRE)
APOEL (CYP)
Górnik Zabrze (POL)
Viitorul (ROU)
Olimpija Ljubljana (SVN)
Győr (HUN)
Apolonia (ALB)
Grupa 2
Köln (GER)
Galatasaray (TUR)
AZ Alkmaar (NED)
Dinamo Zagreb (CRO)
Rangers (SCO)
Hammarby (SWE)
Rosenborg (NOR)
Waterford (IRL)
Grupa 3
Angers (FRA)
Benfica (POR)
Genk (BEL)
Sparta Praha (CZE)
Odense (DEN)
Basel (SUI)
Crvena zvezda (SRB)
Žilina (SVK)
Grupa 4
Chertanovo (RUS)
Dinamo Minsk (BLR)
Kairat Almaty (KAZ)
Gabala (AZE)
Maccabi Haifa (ISR)
Ludogorets (BUL)
Shkëndija (MKD)
Sheriff Tiraspol (MDA)
Terminarz losowań oraz rozgrywek
Runda 1/64 losowanie: 12:00, 27 stycznia
Runda 1/64: 2/3 Marca
Runda 1/32 losowanie: 09:00, 12 marca
Runda 1/16 losowanie: 16:00, 12 marca
Runda 1/32: 6/7 kwietnia
Runda 1/16: 20/21 kwietnia
Ćwierćfinały: 4/5 maja
Półfinały (Colovray Stadium, Nyon): 17 maja
Finał (Colovray Statdium, Nyon): 20 maja