logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

U11 | Górnicy zagrali z Napoli i Liverpoolem

Kolejne międzynarodowe doświadczenie, tym razem w słowackim Trencinie zbierali zawodnicy rocznika 2011 naszej Akademii!

Jeszcze tydzień temu podopieczni trenerów Tomasza Machy i Jerzego Urbana brali udział w turniejowych zmaganiach w Licheniu Starym! W miniony weekend zawodnicy urodzeni w 2011 roku udali się do słowackiego Trencina, gdzie mogli zmierzyć się m.in. włoskim Napoli, angielskim Liverpoolem czy przyjaciółmi Trójkolorowych – Hajdukiem Split!

Komentarz trenera – “Bardzo mocno obsadzony turniej w Trencinie był dla naszego zespołu pewnego rodzaju sprawdzianem, po którym możemy stwierdzić, iż to nad czym pracujemy na co dzień przynosi pozytywne efekty. Oczywiście zawsze mogło być lepiej ale taka właśnie jest piłka nożna. Momentami zabrakło trochę szczęścia, może zaangażowania ale ogólnie turniej na duży plus, duże brawa dla chłopaków, że z każdego spotkania potrafili wyciągać pozytywne wnioski, a co za tym rozwinąć się piłkarsko.” – podsumował trener Tomasz Macha

Podsumowanie turniejowych wyników – https://www.astrencin.sk/zapas.asp?sezona=2022U11tims&kategorie=U11tims&kde=vsechno

Turniejowa kadra – Górnik Zabrze U11: Porada, Sygut, Rysiowski, Hejnar, Jakubiec, Grądys, Górniok, Brzoska, Skowron, Witkowicz, Kargol.
Trenerzy Tomasz Macha, Jerzy Urban

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl