logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

U10 | Podium w Przemyślu

Młodzi Górnicy z rocznika 2012 kolejny weekend mogą zaliczyć do udanych, tym razem z Przemyśla wracają z brązowymi medalami.

Komentarz trenerów Dawida Karpińskiego i Roberta Romaniuka:
“Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej “Twierdza Przemyśl” zorganizowany był z wielkim rozmachem. 27 drużyn z trzech państw rywalizowało na świetnie przygotowanym obiekcie Juvenii Przemyśl przez dwa dni, natomiast najlepsza ósemka miała przyjemność w trzeci dzień rozgrywać mecze finałowe na murawie znanego ze zgrupowań Reprezentacji Polski obiekcie w Arłamowie. Dzień finałowy to 140 minut gry, mecz za meczem na wysokim poziomie. Nasza trzecia lokata w tym turnieju, nie do końca odzwierciedla poziom jaki zaprezentowaliśmy w poszczególnych meczach. Gra chłopaków była zadowalająca, a do zdobycia większej ilości punktów często zabrakło szczęścia w wykończeniu wielu stwarzanych sytuacji. Cieszymy się jednak z tego co drużyna zdobyła, pokazując się z bardzo dobrej strony. Świetna przygoda dla chłopaków dająca im kolejne doświadczenie w rywalizacji z bardzo dobrymi drużynami.”

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl