logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

SynthosAgro na dłużej biznesowym partnerem Akademii Górnika Zabrze!

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym nasz dotychczasowy partner biznesowy firma SynthosAgro parafując umowę postanowiła kontynuować współpracę. Tym samym najbliższy sezon SynthosAgro zagra w barwach Akademii Górnika Zabrze!

Firmie SynyhosAgro dziękujemy za zaufanie oraz dotychczasową współpracę. Z optymizmem spoglądamy na nadchodzący kolejny wspólny sezon.

Odwiedź stronę naszego partnera:
https://www.synthosagro.com/

SYNTHOS S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.

SYNTHOS S. A. stara się sprostać potrzebom swoich klientów w zakresie surowców, półproduktów i gotowych produktów chemicznych. W całej swojej działalności, spółka przykłada dużą wagę do jakości i efektywnej obsługi klienta, innowacyjnego charakteru produktów, konkurencyjnych cen i bezpieczeństwa ekologicznego wszystkich procesów i produktów, a także do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Produkty oferowane przez SYNTHOS AGRO zapewniają pełną ochronę upraw, dbając o najwyższą jakość plonów. Oferujemy:

  • Ochronę siewki – najwcześniejszego stadium rozwoju rośliny – zaprawy nasienne
  • Ochronę roślin przed niszczącym działaniem grzybów chorobotwórczych w trakcie całego sezonu wegetacyjnego – środki grzybobójcze i bakteriobójcze
  • Ochronę roślin przed szkodnikami w trakcie ich wzrostu i rozwoju
  • Ochronę przed chwastami – środki chwastobójcze
  • Dostarczanie roślinom niezbędnych mikro i makroelementów w postaci specjalistycznych nawozów

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl