logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

Powrót do zajęć treningowych 2021!

Prosimy zapoznać się z komunikatem biura Akademii dot. powrotu do zajęć treningowych w roku 2021 zgodnie z nowo wprowadzonym reżimem sanitarnym!

Szanowni Państwo 

W związku z ogłoszonym planem kwarantanny narodowej w dniu 17 grudnia 2020  podczas konferencji prasowej ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz Głównego Doradcy Prezesa Rady Ministrów ds. COVID-19 – prof. Andrzeja Horbana – obostrzeniami zawartymi w rozporządzeniu Rady Ministrów dotknięty został także sport młodzieżowy/dziecięcy.  

Po uprzedniej analizie, wspomnianego rozporządzenia przez sztab prawników, popartej również oficjalną interpretacją Polskiego Związku Piłki Nożnej – Akademia Piłkarska Górnika Zabrze podjęła następujące decyzje dotyczące prowadzenia zajęć treningowych w terminie od 4 do 17 stycznia 2021:  

– Każdego roku nasza Akademia w okresie przerwy zimowej organizowała wspólne zajęcia treningowe dla zawodników wszystkich lokalizacji w jednym z dwóch tygodni ferii zimowych.  Ze względu na dbałość o najwyższe standardy bezpieczeństwa, mając na uwadze zdrowie naszych podopiecznych – podjęliśmy decyzję o braku organizacji łączonych zajęć treningowych w okresie ferii zimowych sezonu 2020/2021. 

– Zajęcia treningowe odbędą się w tygodniu 4 do 10 stycznia 2021 – wszelkie informacje dotyczące dni, godzin, oraz miejsc zajęć otrzymacie Państwo od trenerów prowadzących – za pośrednictwem aplikacji SportBM. 

– W oparciu o zawarte w w/w rozporządzeniu przepisy – nasza Akademia nie otrzymała możliwości organizacji zajęć dla najmłodszych grup zrzeszonych w Piłkarskim Przedszkolu Górnika Zabrze oraz grupie Bambini – wszelkie informacje dotyczące grup, które nie trenują otrzymacie Państwo od trenerów prowadzących – za pośrednictwem aplikacji SportBM.

Jednocześnie w związku z powyższym – pragniemy poinformować, iż wszystkie odwołane zajęcia treningowe w okresie jednego tygodnia ferii zimowych – zostają przeniesione i odbędą się w terminie 25.06.2021 – 02.07.2021.  

– Tydzień 11-17 stycznia 2021 jest okresem wolnym od zajęć treningowych dla wszystkich zawodników naszej Akademii – treningi zostają wznowione w dniu 18 stycznia 2021 zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. 

W tych niecodziennych dla nas wszystkich okolicznościach stawiamy na atmosferę współpracy i wzajemnego zrozumienia. Przeszliśmy wspólnie już wiele prób dlatego też wiemy, że i tej również podołamy! Dzięki dotychczasowej wzorowej współpracy udało nam się prowadzić zajęcia treningowe nieprzerwalnie od pierwszego możliwego terminu czyli 4 maja 2020 do końca bieżącego roku kalendarzowego.
  
W razie wszelkich pytań tudzież wątpliwości związanych z prowadzonymi zajęciami w powyższym terminie – zapraszamy do kontaktu mailowego z biurem Akademii – akademia@gornikzabrze.pl

Z wyrazami szacunku 
Akademia Piłkarska Górnika Zabrze   

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl