logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

Pomoc, która nic nie kosztuje – 1% dla Akademii Górnika Zabrze!

Czy wiecie, że termin złożenia zeznania podatkowego został przesunięty ? Dowiedz się więcej, jak realnie możesz pomóc Młodzieży Akademii Górnika – to nic nie kosztuje!

Standardowo termin na złożenie rocznego zeznania PIT upływa 30 kwietnia. W tym roku (z uwagi na problemy związane z epidemią koronawirusa) zeznania PIT można jednak składać do końca maja. Dla ponad 21 mln osób rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38, propozycja rozliczenia jest już przygotowana w usłudze dostępnej na głównej stronie AKADEMII GÓRNIKA w systemie PITaxpl.

W obecnej sytuacji w jakiej znalazł się każdy z nas – trudnej, niecodziennej Nasz Górniczy charakter nie pozwala nam prosić o jakiekolwiek finanse jednakże jest pewien bezgotówkowy sposób w jaki możecie pomoc Młodym Górnikom, który WAS nic nie kosztuje. To przekazanie 1% podatku dla Akademii Górnika.

W obecnej sytuacji gorąco zachęcamy sympatyków, kibiców oraz wszystkich chętnych do wspierania naszej klubowej młodzieży poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz budowania przyszłości Akademii Górnika Zabrze.

JAK PRZEKAZAĆ 1% DLA AKADEMII GÓRNIKA ?

1. W rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-37) pod pozycją 137 (numer KRS) wpisać: 0000414081
2. W pozycji 138 (wnioskowana kwota) wpisać: kwotę 1% wyliczonego podatku (1% kwoty z pozycji 126)

Ponadto można:
3. W pozycji 140 (wyrażam zgodę): zaznaczyć zgodę na przekazanie fundacji i klubowi następujących danych: imię, nazwisko, adres i kwota 1%
4. W pozycji 141: podać informacje uzupełniające np. telefon, mail itp.

Wychodząc na przeciw WASZYM wymaganiom ułatwiliśmy sposób rozliczenia się z podatku wraz z przekazaniem 1% dla FUNDACJI GÓRNIKA

TERAZ możecie zrobić to NIE WYCHODZĄC z domu – ON-LINE !

Wszystkie niezbędne dane, aby przekazać 1% dla MŁODZIEŻY AKADEMII GÓRNIKA są już uzupełnione – TY wypełniasz tylko swój formularz i składasz w urzędzie – to wszystko!

Wchodzimy na poniższą stronę i rozliczamy się ON-LINE
https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000414081/?cel=Wspieraj+M%C5%82ode+Talenty+Akademii+G%C3%B3rnika+

Chcemy, abyście wiedzieli, że cały dochód z akcji „Przekaż 1% na rzecz Akademii Górnika Zabrze” przeznaczamy na bieżące funkcjonowanie Akademii – dzięki WAM w 2019 roku na obiektach treningowych pojawiły się małe bramki, sprzęt treningowy, oddane do użytku zostało małe boisko z naturalną nawierzchnią wraz z niezbędnym sprzętem do rozgrywania meczów ligowych, wszyscy zawodnicy Akademii z okazji dnia dziecka otrzymali koszulki oraz piórniki, a także kominy jako prezenty świąteczne.

WAŻNE!
Więc jeżeli należysz do grupy osób, które nadal uważają, że Twój 1% nic nie zmieni zobacz jak wiele dobrego RAZEM możemy zdziałać, każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia!

DZIĘKUJEMY !

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl