logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

Nowe kluby w gronie naszych Partnerów!

Z dniem 22 września do grona Programu Klubów Partnerskich Górnika Zabrze dołączają dwa kluby z powiatu zawierciańskiego – Uczniowski Klub Sportowy Football Academy Zawiercie oraz Skalniak Kroczyce.

Niniejsza współpraca potęguje ogromne nadzieje w działaczach obu klubów, którzy z uwagi na wartość szkoleniową w ramach trójstronnego partnerstwa z Klubem Górnik Zabrze S. A. i Akademią zdecydowali się wpisać Górnik Zabrze w działania swojej przyszłości.

To kolejny bardzo ważny moment. Dołączają do nas dwa kluby z powiatu zawierciańskiego z ideą bardzo aktywnej współpracy w aspekcie szkoleniowym. Proces dołączenia obu klubów do grona naszych Partnerów chwilę trwał. Musieliśmy się dobrze poznać – przede wszystkim poznać swoją koncepcję tej współpracy. Zarówno UKS Football Academy, jak i Skalniak mają jasno określone cele, które my – jako partner będziemy chcieli konsekwentnie pomagać im realizować. To dla nas bardzo ważne, żeby te kluby czuły, że mają nas obok siebie, że jesteśmy ich przyjaciółmi – partnerami. Jestem przekonany, że efekty tej współpracy w obszarze merytorycznym – szkoleniowym nadejdą szybciej niż się tego spodziewamy – mówi Łukasz Milik – Dyrektor Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze.

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl