logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

Kolejny etap Certyfikacji Szkółek PZPN !

Akademia Piłkarska Górnika Zabrze w Programie Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej. Teraz drodzy RODZICE czas na Wasze działanie o czym informujemy w poniższym artykule.

Zgłoszenie Górnika Zabrze otrzymało pozytywną weryfikację, tym samym stajemy przed szansą na zdobycie złotej gwiazdki w projekcie.

O programie

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

To co najważniejsze: Zapisujemy się/ wybieramy tylko klub GÓRNIK ZABRZE SSA.

Dopiero w późniejszym czasie zawodnicy zostaną przydzieleni do ośrodków na których trenują. Dzięki systemowi informatycznemu przeznaczonemu do administrowania szkółką, rodzice mogą na bieżąco pozyskiwać informacje o planie treningów swojego dziecka oraz śledzić jego karierę dzięki profilowi zawodnika.

REJESTRACJI DOKONUJEMY DO 06 WRZEŚNIA 2019 r. (piątek)

Zobacz wideo: Program Certyfikacji PZPN

Drogi Rodzicu, jakie jest Twoje zadanie ?

Pośród szeregu wymogów do spełnienia przez klub po otrzymaniu statusu podmiotu zakwalifikowanego do certyfikacji jest też zadanie skierowane do Rodziców zawodników. Mianowicie każdy z adeptów musi zostać zarejestrowany w systemie Polskiego Związku Piłki Nożnej za pośrednictwem strony internetowej www.laczynaspilka.pl i przypisany do szkółki piłkarskiej, w której trenuje. Instrukcja jak utworzyć konto, a następnie zarejestrować zawodnika oraz dołączyć go do klubu zamieszczamy w wideo oraz plikach do pobrania poniżej:

Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN (dla rodzica)

Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka

Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce

 

Czynność związana z rejestracją zawodników może zostać dokonana wyłącznie przez Rodziców adeptów trenujących w Akademii. Niestety jako klub nie jesteśmy w stanie zrealizować tego elementu odgórnie, dlatego prosimy o rychłe działanie. Czasu nie zostało zbyt wiele, a szansa dla społeczności Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze ogromna!

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl