logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

II edycja Turnieju Rodziców Akademii Górnika Zabrze

W miniony weekend Rodzina Akademii Górnika spotkała się na obiektach przy ul.Jaskółczej na II edycji Turnieju RODZICÓW Akademii Górnika Zabrze, którego głównym sponsorem była firma Salony Kanclerz

Pogoda dopisała wyśmienicie, toteż całe rodziny, które tłumnie przybyły na to wydarzenie wspierały swoich reprezentantów.

Młodzi zawodnicy Akademii Górnika tym razem stanęli po drugiej stronie boiska i to oni wspierali głośnym dopingiem swoich rodziców. Nie zabrakło dla Nich także atrakcji w postaci dmuchanego zamku, boisk do małych gier czy rodzinnego grilla.

 

 

Podczas turnieju każdy z obecnych mógł wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodę samochód Opel Grandland X na cały weekend dla całej rodziny ufundowała firma Salony Kanclerz

 

 

Akademia Piłkarska Górnika Zabrze dziękuje wszystkim rodzinom za stworzenie tak świetnej atmosfery tego piłkarskiego święta – do zobaczenia za rok!

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl