logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

DB Cargo na dłużej z Akademią Górnika!

Ogromnie miło nam poinformować, o przedłużeniu współpracy z fimą DB Cargo, która pozostaje naszym partnerem na kolejny rok.

DB Cargo Polska od 2009 roku jest obecna na polskim rynku logistyczno-towarowym zapewniając krajowe i międzynarodowe rozwiązania transportowo-logistyczne, realizowane we współpracy z międzynarodową siecią niemieckiego DB Cargo AG. Wykorzystując wieloletnie know-how oraz ogromne doświadczenie, jest wiarygodnym i solidnym partnerem dla klientów z każdej branży, o różnych potrzebach szeroko pojmowanych rozwiązań transportowo-logistycznych.

Grupa DB Cargo Polska to także DB Cargo Spedkol specjalizujący się w spedycji, obsłudze terminali oraz pociągów liniowych, a także DB Port Szczecin uzupełniający ofertę transportów kolejowych.

Fundamenty działalności DB Cargo Polska stanowią kolejowe transporty towarowe, które od początku istnienia spółki, bardzo dynamicznie były rozszerzane o kolejne linie usług, co stanowiło odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku oraz wyznaczało trendy rozwoju całej branży, a z DB Cargo Polska tworzyło dostawcę gotowego sprostaniu najbardziej wymagającym przedsięwzięciom logistyczno-transportowym.

Zapraszamy również na stronę internetową: https://pl.dbcargo.com/rail-pl-pl

oraz

profil facebook: https://www.facebook.com/dbcargopl

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl