logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ | Zapowiedź weekendu 7/8.05

Juniorzy starsi w Warszawie, trampkarze w Zabrzu, a juniorzy młodsi zagrają dopiero w środę. Tak po krótce prezentuje się kolejna seria gier w CLJ!

CLJ U18 | Legia Warszawa – Górnik Zabrze / niedziela, godz. 12:00 / Warszawa
———
Juniorzy starsi po domowej porażce z Zagłębiem Lubin 0:1 w ten weekend udadzą się do Warszawy. W niedzielę podopieczni trenera Noconia zmierzą się z Legią Warszawa zajmującą obecnie z dorobkiem 44 punktów szóstą pozycję w ligowej tabeli CLJ. Warszawianie w ostatnim spotkaniu pokonali na własnym boisku Lech Poznań 6:3. Trójkolorowi na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek zajmują bezpieczne 12 miejsce w ligowej tabeli mając jedynie 3 punkty przewagi nad goniącymi rywalami.

CLJ U17 | Miedź Legnica – Górnik Zabrze / środa, godz. 16:00 / Legnica, ul. Hetmańska 2
———
Miedź Legnica zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z największą liczbą straconych bramek do czego w dużej mierze przyczyniło się również ostatnie spotkanie, które nasi najbliżsi rywale przegrali 1:8 z zespołem Rakowa. Górnicy natomiast ostatnim spotkaniem i porażką z Zagłębiem Lubin nieco utrudnili sobie walkę o awans na turniej finałowy Mistrzostw Polski juniorów.

CLJ U15 | Górnik Zabrze – GKS Katowice / niedziela, godz. 12:00 / Zabrze, ul. Jaskółcza 40
———
Trampkarze ze względu na udział 4 zawodników naszej Akademii w zgrupowaniu Reprezentacji Polski na Turnieju Czterech Narodów pauzowali w ostatni weekend. Już w pełnym składzie w niedzielę w Zabrzu przystąpią do rewanżowego spotkania z GKSem Katowice. Katowiczanie w ostatniej kolejce pokonali na własnym boisku Raków Częstochowa 5:2 dzięki czemu złapali lekki oddech w walce o utrzymanie. Górnicy natomiast śrubują serię zwycięstw która po tym spotkaniu może wzrosnąć do 9!

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl