logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U18: Mecz na szczycie na remis [GALERIA]

Spotkanie godne czołówki Centralnej Ligi Juniorów! Emocji nie zabrakło, obie drużyny zadbały o dramaturgię i napięcie do samego końca spotkania.

Juniorzy Starsi początkowo prowadząc – później przegrywając – koniec końców remisują 2-2 z Zagłębiem Lubin.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego badania sił w 9 minucie gry po przejęciu piłki w środku pola Erwin Kołodziejczyk zagrywa do wychodzącego sam na sam z bramkarzem gości Kamila Lukoszka – ten mija bramkarz i posyła piłkę do pustej bramki. 1:0 dla Górnika! Górnicy po zdobytej bramce oddali pole gościom czekając na to co zaprezentuje Zagłębie – goście jednak do końca pierwszej połowy specjalnie nie zagrozili bramce Neugebauera.

Drugą część gry lepiej rozpoczęli goście, którzy zdobyli bramkę w 58 minucie. Sangowski otrzymuje podanie ze środka pola i strzałem po ziemi umieszcza piłkę w bramce Trójkolorowych – między nogami Neugebauera. Lubinanie podwyższyli wynik w 65 minucie również za sprawą Sangowskiego, który po zamieszaniu w polu karnym tak uderzył futbolówkę, że ta po rykoszecie wpadła tuż przy słupku obok interweniującego Neugebauera. Po drugiej straconej bramce Górnicy ruszyli do odrabiania strat – to udało się w samej końcówce. Kamil Grudziński najlepiej odnalazł się w zamieszaniu na przedpolu Zagłębia i zaskakując obronę gości trafia do siatki! Górnik dzieli się punktami z Zagłębiem i spada na 3 lokatę w tabeli. Koniec końców Juniorzy Starsi kończą rundę na podium!

Relację ze spotkania prowadził portal ŁączyNasPiłka – Retransmisja poniżej!

Galeria Górnik Zabrze U18 – Zagłębie Lubin U18

Górnik Zabrze U18 – Zagłębie Lubin U18 2:2 (1:0)

Bramki dla Górnika: 
9′ Kamil Lukoszek
90′ Kamil Grudziński

Górnik Zabrze: Bartosz Neugebauer – Wiktor Martuszewski, Krzysztof Wingralek, Mateusz Pawlak (C), Jakub Macedoński – Jan Flak, Thomas Pranica (70′ Jakub Okaj), Adrian Dziedzic (85′ Patryk Matykiewicz), Kamil Lukoszek (65′ Wiktor Skała) – Erwin Kołodziejczyk (65′ Maciej Kowalik), Kamil Grudziński.

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl