Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

cert pzpn

CLJ U18: Bez bramek i punktów we Wronkach

W zaległym spotkaniu 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Górnicy w wyjazdowym spotkaniu przegrywają z Lechem Poznań 0:5.

Do 22 minuty gry utrzymywał się wynik remisowy, kiedy to pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Pacławski. Do przerwy padły jeszcze dwie bramki dla gospodarzy. Swoje trafienie dołożył Kozubal, a trzecia bramka to trafienie samobójcze.

Po przerwie gospodarze za sprawą Czekały podwyższają rezultat na 4:0. A wynik końcowy dzisiejszego spotkania z rzutu karnego ustalił Kozubal, zdobywając swoją drugą bramkę tego dnia.

Kolejne spotkanie w niedzielę 23 maja o godz. 12:00 przy #Mickiewicza66a Górnicy podejmą UKS SMS Łódź.

Lech Poznań – Górnik Zabrze U18 5:0 (3:0)