logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U17 | Zadanie wykonane | Chemik – Górnik 0:2

W meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U17 juniorzy młodsi Górnika Zabrze zwyciężyli w Bydgoszczy z tamtejszym Chemikiem 2:0 i pozostają na pozycji wicelidera grupy II.

Mecz z Chemikiem był dla zabrzan pierwszym z dwóch kolejnych wyjazdowych spotkań rozgrywanych w Bydgoszczy. “Górnicy” wykonali zadanie i zgarnęli trzy punkty, a na listę strzelców po raz pierwszy w tym sezonie wpisał się Kajetan Leszczyk. Drugie trafienie to bramka samobójcza autorstwa gracza Chemika.

Podopieczni Trenerów Radosława Osadnika, Michała Grodonia i Dariusza Koseły z siedmioma wygranymi w bieżącym sezonie pozostają na 2. miejscu w ligowej tabeli z punktem straty do lidera. Następne spotkanie z bydgoskim Zawiszą rozegrają już w czwartek.

CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ – GÓRNIK ZABRZE 0:2 (0:0)

Bramki: Kajetan Leszczyk 47′, gol samobójczy 52′

Skład Górnika: Jeleń – Szwiec (c), Mazurek, Barczak J., Jasiak, Janota, Malecki, Sarapata, Sokołowski, Popov, Kriegler

Rezerwowi: Bałabuch – Mojzyk, Matyśkiewicz, Leszczyk, Oleksiewicz, Skiba

Sztab szkoleniowy: Radosław Osadnik, Michał Grodoń i Dariusz Koseła

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl