Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

cert pzpn

CLJ U17: Remis ze Śląskiem [GALERIA]

Juniorzy Młodsi remisują w Zabrzu ze Śląskiem Wrocław 1:1. Zapraszamy do podsumowania spotkania!

Pierwsza połowa spotkania rozgrywanego w ostatni dzień października zakończyła się bezbramkowym remisem. Wynik w 78 minucie gry otworzyli goście za sprawą Wysińskiego, który strzałem sprzed pola karnego pokonał występującego tego dnia w bramce Górnika Maksymiliana Ćwika.

Chwilę później Śląsk miał idealną okazję, aby podwyższyć prowadzenie. Wchodzącego w pole karne zawodnika Śląska sfaulował Blabuś i sędzia podyktował rzut karny – którego (trafiając w poprzeczkę) nie wykorzystał zawodnik Śląska.

Kontry Górników nie przynosiły rezultatu do końcowych minut spotkania. Wtedy to w pierwszej minucie doliczonego czasu gry na dośrodkowanie zdecydował się Kamil Herman – jednak zamiast dośrodkowania wyszedł idealny strzał który wpadł “za kołnierz” bramkarza gości.

Górnik zdobywa punkt w starciu ze Śląskiem czym zapewnia emocje do końca rozgrywek. W bezpośrednim starciu już w następnej kolejce z Zagłębiem Lubin w Lubinie wyłoniony zostanie Mistrz Jesieni CLJ U17 sezonu 2019/2020. Spotkanie to zaplanowane jest na sobotę 9 listopada na godzinę 16:00.

Górnik Zabrze U17 – Śląsk Wrocław U17 1:1 (0:0)