Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

cert pzpn

CLJ U17: “Mecze ze Śląskiem i Zagłębiem pokazały jak zacięta będzie rywalizacja”

Górnicy w Zabrzu ulegli Zagłębiu Lubin 1:3. Jedyną bramkę dla Trójkolorowych zdobył Kacper Zborowski.

W kolejnym meczu zaczynamy od bramki straconej po rzucie karnym w 24 minucie gdzie optyczna przewaga jest po naszej stronie . Początek drugiej połowy i od razu bramka na 0:2 . Po bramce Kacpra Zborowskiego łapiemy kontakt na 1:2 i wszystko jest możliwe jednak Zagłębie groźniej kontruje i w końcówce meczu zdobywa bramkę na 1:3 mecze ze Śląskiem i Zagłębiem pokazały jak zacięta będzie rywalizacja w grupie C dwie porażki na własnym terenie bolą ale głowy do góry i gramy dalej“. – ocenił trener Andrzej Orzeszek.

Kolejne spotkanie 16 maja o godz. 16:00 we Wrocławiu Górnicy zagrają ze Śląskiem Wrocław.

Górnik Zabrze U17 – Zagłębie Lubin 1:3 (0:1)