logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U17 | Mecz o złoto! | ZAPOWIEDŹ

Już jutro odbędzie się drugi, decydujący mecz o tytuł Mistrza Polski Centralnej Ligi Juniorów U17. Najlepszą drużynę w kategorii juniorów młodszych poznamy w podwarszawskich Książenicach.

CLJ U17 | LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE / środa, godz. 15:00 / ul. Legionistów 3, Książenice | TRANSMISJA: ŁĄCZY NAS PIŁKA TV

W środę po blisko dziesięciu miesiącach rywalizacji poznamy najlepszą polską drużynę w kategorii U17. W finale mierzą się niekwestionowani zwycięzcy grup zachodniej i wschodniej. Na półmetku finałowej rywalizacji bliżej końcowego triumfu jest Legia Warszawa. Pierwsze spotkanie rozegrane w Zabrzu (wynik 3:2 na korzyść Legii) mogło zakończyć się przekonującym zwycięstwem “Legionistów”, którzy prowadzili już trzema golami. Jednak bardzo dobra końcówka meczu w wykonaniu “Górników”, którzy byli blisko całkowitego zniwelowania straty spowodowała, że o wszystkim tak naprawdę zadecyduje ostatnie starcie.

Zabrzanie mogą wyruszyć do Warszawy pełni wiary w końcowy sukces. Jednobramkowa strata powoduje jednak, że “Trójkolorowi” myśląc o złotym medalu w rewanżu muszą bezwzględnie wygrać. Każdy inny rezultat daje tytuł mistrzowski ekipie ze stolicy. Bez wątpienia czekają nas ogromne emocje. Tego nie można przegapić!

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl