logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U17 | “Górnicy” nowym liderem | Rekord – Górnik 1:3

W meczu kończącym 11. kolejkę Centralnej Ligi Juniorów U17 grupy zachodniej Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe Rekord Bielsko-Biała 3:1. Zabrzanie za sprawą dziewiątego zwycięstwa w sezonie zostali nowym liderem tabeli!

Zawodnicy Górnika ułożyli spotkanie pod swoje dyktando w pierwszej połowie. Do siatki dwukrotnie trafił będący ostatnio w świetnej formie strzeleckiej Jakub Oleksiewicz, dzięki czemu zabrzanie schodzili do szatni z dobrą zaliczką. W drugiej części trzecią bramkę dla “Trójkolorowych” zdobył wprowadzony z ławki Bartłomiej Koryga. Gospodarze zdobyli jedynie trafienie honorowe.

Juniorzy młodsi dzięki korzystnym wynikom w innych meczach mogli w przypadku wygranej zasiąść w fotelu lidera i ta sztuka im się udała. Podopieczni Trenerów Radosława Osadnika, Michała Grodonia i Dariusza Koseły wygrali do tej pory dziewięciokrotnie, a szansa na kolejny komplet punktów już w niedzielę. Do Zabrza przyjedzie drużyna Zagłębia Sosnowiec.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – GÓRNIK ZABRZE 1:3 (0:2)

Bramki: Jakub Oleksiewicz 34′, 38′, Bartłomiej Koryga 75′ – Bartosz Kuźma 68′

Skład Górnika: Jeleń (c) – Mazurek, Mojzyk, Barczak J., Matyśkiewicz, Oleksiewicz, Jasiak, Janota, Malecki, Popov, Kriegler

Rezerwowi: Szymecki – Szwiec, Leszczyk, Skiba, Sarapata, Koryga, Machura

Sztab szkoleniowy: Radosław Osadnik, Michał Grodoń i Dariusz Koseła

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl