logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U15 | Porażka na zakończenie | Stilon – Górnik 3:1

W meczu kończącym rundę jesienną Centralnej Ligi Juniorów U15 trampkarze Górnika Zabrze przegrali ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 1:3. Nie zmieniło to pozycji Trójkolorowych, którzy zakończyli rok na drugiej lokacie w grupie C.

Górnicy wyjechali do województwa lubuskiego pewni tytułu wicemistrzów jesieni w grupie C i to oni objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Wynik otworzył Igor Nolewajka. Już po minucie był jednak remis, a gola zdobył Kacper Ciuksza. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry przypieczętował zwycięstwo Stilonu, podczas gdy w międzyczasie prowadzenie dał gospodarzom Daniel Tutak. W ten sposób gorzowianie odnieśli swoje jedyne jesienne zwycięstwo.

Trampkarze Górnika kończą rundę bez zdobyczy punktowej, ale nie zmienia to faktu, że jesienny okres był dla nich udany. Trójkolorowi zajęli drugie miejsce, na które złożyło się dziewięć zwycięstw w czternastu spotkaniach. Zabrzanie ustąpili tylko niepokonanemu w ostatnich trzech miesiącach Śląskowi Wrocław.

STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI – GÓRNIK ZABRZE 3:1

Bramki: Kacper Ciuksza 56′, 80+1′, Daniel Tutak 68′ – Igor Nolewajka 55′

Skład Górnika: Szymajda – Polok (c), Papierniak, Tatarczyk, Kardas, Biliński, Griksa, Dudek, Voskresenskyi, Luban Kozłowski

Rezerwowi: Kania – Nowak, Nolewajka

Sztab szkoleniowy: Kamil Krawczyk, Kuba Kubacki i Bartosz Sekuła

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl