logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U15: Górnicy ponownie lepsi od GieKSy

W sobotnie popołudnie Trójkolorowi przy Jaskółczej 40 podejmowali GKS Katowice.

Katowiczanie z pewnością mieli rozbudzone apetyty po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Rakowem, z kolei Górnicy we Wrocławiu pokonali FC Academy 3:1.

W końcowym rozrachunku tylko na apetytach się zakończyło. Młodzi Górnicy od początku spotkania kontrolowali wydarzenia boiskowe zdobywając pierwszą bramkę w 24 minucie gry po uderzeniu Denisa Matyśkiewicza.

W drugiej części gry goście nie decydowali się zbytnio na opuszczanie własnej połowy co też nieco utrudniało tworzenie sytuacji bramkowych, a Mateuszowi Jeleniowi nie przysporzyło okazji do interwencji. Nie przeszkodziło jednak temu by Damian Sokołowski w końcowych fragmentach gry po zagraniu Dawida Mazurka zdobył bramkę i ustalił wynika spotkania na 2:0!

Kolejne spotkanie trampkarze rozegrają we Wrocławiu. Górnikw interesująco zapowiadającym się spotkaniu zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie to zaplanowane jest na sobotę 13 listopada na godz. 13:00 przy ul. Mianowskiego 2b.

Górnik Zabrze U15 – GKS Katowice 2:0 (1:0)

Bramki dla Górnika:
24′ Matyśkiewicz
80′ Sokołowski

Górnik Zabrze U15 wystąpił w składzie:
Mateusz Jeleń – Dawid Szwiec, Dominik Sarapata, Mariusz Janota, Damian Sokołowski, Denis Matyśkiewicz, Dawid Mazurek, Jakub Barczak, Hubert Jasiak, Dominik Skiba (kpt.), Bartosz Kriegler.

W kadrze znaleźli się także: Szymon Maj, Mateusz Birówka, Nikodem Skupin.

Sztab Szkoleniowy: Michał Grodoń, Sławomir Kapciński

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl