logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U15: Górnicy jako jedyni bez porażki

Zespół U15 w sobotnie popołudnie zmierzył się z Zagłębiem w Lubinie. Obie ekipy do tego spotkania nie zanotowały porażki.

Spotkanie ocenił trener Sławomir Kapciński“Rozegraliśmy naprawdę dobre zawody. Dominowaliśmy przez całe spotkanie mądrze rozgrywając piłkę w strefie niskiej z płynnym przejściem do wysokiej. Bramka na wagę 3 punktów to nasza bardzo dobra gra obronna w strefie wysokiej błąd bramkarza, przechwyt Skwarkowskiego, celne zagranie do Leszczyka i bezbłędna finalizacja tego drugiego. Na podkreślenie zasługuje ostatnie 25 minut spotkania i otwieranie gry w strefie niskiej przez zespół ,widać pewność siebie oraz swoich walorów piłkarskich.”

Kolejny mecz to pierwsze spotkanie rewanżowe tej rundy. Na początek Górnik w Zabrzu przy ul. Jaskółczej 40 podejmie Miedź Legnicę. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 9 października początek o godz. 15:00.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze U15 0:1 (0:1)

Bramka dla Górnika:
33′ Kajetan Leszczyk

Górnik Zabrze U15 wystąpił w składzie:
Mateusz Jeleń – Wojciech Machura, Dawid Szwiec, Denis Matyśkiewicz, Dominik Sarapata, Jakub Skwarkowski, Dawid Mazurek, Jakub Barczak, Hubert Jasiak, Dominik Skiba (kpt.), Kajetan Leszczyk.

W kadrze znaleźli się także: Szymon Maj, Mikołaj Pawlucy, Piotr Golka, Nikodem Skupin, Mateusz Birówka.

Sztab Szkoleniowy: Michał Grodoń, Sławomir Kapciński

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl