logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ | Ostatnia kolejka sezonu!

Juniorzy starsi zakończyli już rozgrywki. Teraz czas na juniorów młodszych i trampkarzy, którzy rozegrają swoje ostatnie spotkania ligowa. Przed trampkarzami już tylko finały Mistrzostw Polski!

CLJ U17 | Górnik Zabrze – Odra Opole / sobota, godz. 15:00 / Zabrze, ul. Jaskółcza 40
———
Juniorzy młodsi zajmują obecnie 3. pozycję w tabeli CLJ U17 z trzema punktami przewagi nad Śląskiem Wrocław. W wypadku zwycięstwa lub remisu to Trójkolorowi rundę wiosenną zakończą na najniższym stopniu podium. Zupełnie odmienna jest sytuacja naszych najbliższych rywali. Odra zajmuje na ten moment bezpieczne 6. miejsce, ale tylko dzięki bezpośredniemu bilansowi gier z niżej notowanymi rywalami (wszystkie zespoły Odra, Miedź oraz FC Wrocław mają po 10 punktów). Tak na prawdę gości urządza jedynie zwycięstwo – Miedź oraz FC Wrocław zmierzą się w bezpośrednim starciu!

CLJ U15 | Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze / sobota, godz. 12:00 / Bielsko-Biała, ul. Startowa 13
———
Trampkarze rundę wiosenną zakończą w Bielsku-Białej. Rekord na ten moment zajmuje 7 – spadkowe miejsce ze stratą 2 punktów do bezpiecznej lokaty. W pierwszym spotkaniu obu ekip w Zabrzu Trójkolorowi po bramkach Dominika Skiby i Huberta Jasiaka pokonali bielszczan 2:0. Spotkanie w Bielsku-Białej nie będzie należało do łatwych z uwagi na stawkę o jaką walczą gospodarze, którzy w wypadku zwycięstwa i porażki Chrobrego z Zagłębiem Lubin utrzymają się w ligowej stawce na kolejny sezon CLJ.

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl