logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ | 24.09 | ZAPOWIEDŹ WEEKENDU

Przed drużynami Górnika Zabrze w Centralnej Lidze Juniorów intensywna sobota. Wszystkie trzy mecze CLJ-ek zostaną rozegrane właśnie 24. września o … tej samej godzinie.

CLJ U15 | RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GÓRNIK ZABRZE / sobota, godz. 12:00 / Boisko sztuczne, ul. Limanowskiego 83, Częstochowa

Trampkarze Górnika rozegrają drugie z rzędu wyjazdowe spotkanie. W ubiegłym tygodniu podopieczni Trenerów Andrzeja Orzeszka i Tomasza Machy po raz pierwszy w tym sezonie podzielili się punktami. Zabrzanie utrzymali status wicelidera tabeli.

Ich kolejny rywal, czyli Raków Częstochowa w ubiegłej kolejce poniósł swoją pierwszą ligową porażkę. Częstochowianie przegrali w wyjazdowym meczu z Chrobrym Głógów 0:1. Z siedmioma punktami, przy jednym zaległym meczu, zajmują 4. miejsce w tabeli.

______________________________

CLJ U17 | LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE / sobota, godz. 12:00 / Popowo 3a, Popowo

Seria zwycięstw Juniorów Młodszych wciąż trwa i wynosi już pięć spotkań. Zabrzanie zajmują 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 15. punktów i do liderującego Rakowa Częstochowa tracą tylko “oczko”. Po wygranej nad Wartą podopieczni Trenerów Radosława Osadnika, Michała Grodonia i Dariusza Koseły zmierzą się z kolejnym zespołem z Poznania, a będzie nim oczywiście Lech.

“Kolejorz” dzięki dwóm wygranym z rzędu dołączył do ligowej czołówki i z 12. punktami plasuje się na 6. miejscu. W poprzedniej kolejce poznaniacy pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia 1:0.

______________________________

CLJ U19 | GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN / sobota, godz. 12:00 / Boisko sztuczne, ul. Jaskółcza 40, Zabrze

Juniorzy Starsi podbudowani zwycięstwem nad liderem podejdą do kolejnego spotkania jako 8. drużyna w ligowej tabeli. Ścisk w górnej części tabeli jest jednak ogromny, dlatego do zajmującej najniższe miejsce na podium Jagiellonii Białystok tracą tylko trzy punkty.

Ostatnio podopieczni Trenerów Adama Noconia i Dawida Ozgi zagrali z niepokonaną drużyną, a tym razem do Zabrza przyjedzie zespół, który w tym sezonie jeszcze nie zwyciężył. Mowa o zajmującej przedostatnią pozycję Pogoni Szczecin. “Portowcy” w sześciu spotkaniach zgromadzili tylko dwa punkty za sprawą remisów. Z kolei w poprzedniej kolejce ulegli Lechii Gdańsk 0:2.

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl