U16 | Algarve Cup – 2 dzień

Za nami już drugi dzień prestiżowego portugalskiego turnieju Algavre Cup. Znamy już wstępne rozstrzygnięcia przed ostatnim – finałowym dniem!

Górnicy rozpoczęli sobotę od starcia z zespołem ISR. Trójkolorowi mocno zaznaczyli swoją obecność strzelając rywalom trzy bramki autorstwa . Co ciekawe była to jedyna porażka Szwedów tego dnia!

Górnik Zabrze 3:0 ISR / bramki: Mikołaj Olchawa, Jakub Oleksiewicz, Patryk Szostak

Drugie sobotnie starcie to spotkanie z drużyną Football Ambitions, niestety przegrane różnicą jednej bramki. Jak się później okazało to spotkanie zdecydowało o końcowej klasyfikacji, Górnicy przegrywając to spotkanie zajmują ostatecznie w tabeli 5 lokatę, przeciwnicy czwartą.

Górnik Zabrze 0:1 Football Ambitions

Na zakończenie dnia Górnicy podobnie jak w piątek zmierzyło się z liderem – i zwycięzcą grupy, portugalskim Sportingiem Lizbona. 4 stracone bramki i jedna zdobyta, autorstwa Piotra Lorka.

Górnik Zabrze 1:4 Sporting Lizbona / bramka: Piotr Lorek

Ostatni dzień turnieju Trójkolorowi zmierzą się o miejsca 9-10 z szkockim Dundee United. Spotkanie to jest zaplanowane na godzinę 11:40.

miejsce 9-10 / godz. 11:40 / Górnik Zabrze – Dundee United

TABELA Turniejowa -> https://www.tournify.nl/live/algarve-u16/standings

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
t.stani@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl