logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U19 | Bez goli w meczu na szczycie | Górnik – Lech 0:0

Juniorzy starsi bezbramkowo zremisowali z Lechem Poznań w meczu 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U19. To czwarty podział punktów zabrzan w bieżących rozgrywkach.

Spotkanie zapowiadające się jako hit kolejki, a nawet całej rundy było wyrównane i pełne mocnych starć. Pomimo kilku okazji z obu stron żaden z zespołów nie zdołał umieścić piłki w siatce. Dla zabrzan najbliżej zdobycia gola byli Hubert Ogórek – po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego, które jednak zatrzymało się na zewnętrznej stronie słupka – oraz Mikołaj Mekler, którego strzał zmierzający do bramki w ostatniej chwili zablokował obrońca Lecha.

Tym spotkaniem “Górnicy” rozpoczęli 19. kolejkę CLJ U19 i pewne jest, że utrzymają prowadzenie w ligowej tabeli, jednak wobec remisu dystans do zabrzan znów może zmniejszyć Raków Częstochowa, który w przypadku wygranej zajmie drugie miejsce. Za tydzień “Trójkolorowych” czeka wyjazd do Krakowa na starcie z Wisłą.

GÓRNIK ZABRZE – LECH POZNAŃ 0:0 (0:0)

Czerwona kartka: Sebastian Goc

Skład Górnika: Soberka – Szala, Adamski, Ogórek, Rutkowski, Barczak N. (c), Juritka, Świerkot, Mekler, Zielonka, Kolanko

Rezerwowi: Szymecki – Hyjek, Zięba, Derkacz, Michalski, Włodarczyk, Tobolik, Sukiennicki, Savshak

Sztab szkoleniowy: Dawid Ozga, Mateusz Żurek i Piotr Czop

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl