logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

CLJ U15 | Drugi remis z rzędu | Górnik – Olympic 1:1

W swoim czwartym meczu rundy wiosennej CLJ U15 zespół trampkarzy Górnika Zabrze zremisował z Olympiciem Junior Wrocław 1:1. Dla zabrzan to drugi podział punktów w tym roku.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się po myśli “Górników”, którzy schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Karol Prudel. Początek drugiej połowy wykonaniu Górnika był obiecujący. Zabrzanie oddali kilka groźnych strzałów, ale nie podwyższyli prowadzenia. Z czasem do głosu doszli goście i po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką doprowadzili do remisu. Choć oba zespoły do ostatniego gwizdka walczyły o zdobycie zwycięskiej bramki to żaden gol w tym spotkaniu już nie padł.

Drugi tegoroczny remis oznacza, że zabrzanie nie poprawią swojej pozycji w tabeli wskakując na ligowe podium. W następnej kolejce “Trójkolorowi” zagrają w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem.

GÓRNIK ZABRZE – OLYMPIC JUNIOR WROCŁAW 1:1 (1:0)

Bramki: Karol Prudel 15′ – Marcjusz Bałaj 58′ (k)

Skład Górnika: Tabor – Grzechnik, Nowara, Czaja, Machura, Pietrzyk J., Watola, Wojtczak, Prudel (c), Podolski, Pietrzyk P.

Rezerwowi: Krupa B. – Zakrzewski, Adamczyk, Krupa P., Wolak, Matyjasik, Lema, Kurz

Sztab szkoleniowy: Andrzej Orzeszek i Tomasz Macha

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl