logo_intro.png

Akademia Piłkarska

Górnika Zabrze

ORLEN dołączył do Rodziny Akademii!

ORLEN został nowym Partnerem Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Największy sponsor polskiego sportu od teraz gra wspólnie z Akademią.

Akademia Górnika Zabrze jako priorytet traktuje budowanie bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni, które uważa za idealne dla rozwoju dziecka. Celem Akademii jest propagowanie piłki nożnej jako sportu masowego i stworzenie optymalnych warunków do jego uprawiania przez jak największą ilość dzieci i młodzieży szkolnej, a także wychowanie jak największej liczby zawodników dla potrzeb pierwszej drużyny.

Wsparcie ze strony ORLENU znacząco przyczyni się do realizacji celów przyświecających Akademii i umożliwi rozwój na wielu polach. Przede wszystkim zwiększy się nakład na aspekt szkoleniowy będący najważniejszym elementem w budowaniu piłkarskiego środowiska. Współpraca z ORLENEM przyniesie również środki, które zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby tj. dofinansowanie w zakresie transportu, infrastruktury oraz sprzętu, czyli obszarów stanowiących podstawę w kwestiach organizacyjnych i umożliwiających sprawne funkcjonowanie Akademii. Wymierne wsparcie zyskają także cykliczne imprezy tworzone przez Akademię, takie jak Dzień Dziecka czy Trening Mikołajkowy przeznaczone dla najmłodszych adeptów zrzeszonych w Piłkarskim Przedszkolu.

Ogromnie cieszymy się z nawiązanej współpracy i wierzymy, że jest to niezwykle istotny krok w dalszym rozwoju Akademii Górnika Zabrze!

Fundacja Górnika Zabrze informuje, iż zadania publiczne w dziedzinie kultury fizycznej realizowane są ze środków MIASTA ZABRZE.

Dane Fundacji Górnika Zabrze

ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze,
NIP: 648-27-65-507,
KRS: 0000414081

Szybki kontakt

akademia@gornikzabrze.pl
l.milik@gornikzabrze.pl
tel. kom. +48 512 129 340
tel. stac. (32) 438 66 05

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 Akademia Górnika Zabrze

wykonanie i utrzymanie MGK.net.pl